Expoint - all jobs in one place

Finding the best job has never been easier

Limitless High-tech career opportunities - Expoint

AlignTech Group Leader
Poland, Lower Silesian Voivodeship, Wroclaw
744903770

13.08.2024

W Align Technology wierzymy, że praca powinna dostarczać zarówno satysfakcji z wykonywania obowiązków, jak i tworzyć inspirujące środowisko, gdzie każdy czuje się doceniony. Dbamy o różnorodność, dlatego do procesu zapraszamy mężczyzn i kobiety, gotowych inspirować innych do rozwoju i wspólnego sukcesu.

Group Leader

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem w celu osiągania celów produkcyjnych oraz jakościowych zgodnie z oczekiwaniami biznesu.

Obowiązki:

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników.
  • Realizowanie założonego planu produkcji i raportowanie wyników.
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych.
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole (m.in. poprzez rozwiązywanie konfliktów).
  • Zrozumienie i przestrzeganie Dobrych Praktyk Produkcyjnych.
  • Inicjowane działań zwiększających efektywność i poprawę jakości produkcji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym.
  • Decyzyjność i umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym premię produkcyjną, dodatek zmianowy oraz dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Dofinansowane zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Zniżka na firmowe produkty u usługi.
  • Parking dla pracowników.
  • Strefa relaksu.
  • Bony żywieniowe.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Paczki świąteczne.
  • Program rekomendacji pracowników.

Warunki zatrudnienia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Align Technology AFAB Sp. z o.o.

  • Praca w systemie 4 brygadowym,

  • Wsparcie w dalszym rozwoju,

  • Lekka produkcja w klimatyzowanej hali produkcyjnej.

  • Nowoczesne zaplecze socjalne, szatnie, stołówka, strefy odpoczynku

Jeżeli Twoje CV przejdzie pozytywną weryfikację to możesz spodziewać się:

  • Kontaktu telefonicznego z naszym rekruterem.
  • Rozmowy rekrutacyjnej z Menedżerem w naszym Zakładzie Align Technology AFAB.