Expoint - all jobs in one place

מציאת משרת הייטק בחברות הטובות ביותר מעולם לא הייתה קלה יותר

Limitless High-tech career opportunities - Expoint

Citi Group Analityk ds Operacji Finansowych praca w godzinach 1600-0000
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
920180021

06.09.2024

Stanowisko znajduje się w departamencie Middle Office, który odpowiada za potwierdzanie i rozliczanie transakcji na rynkach kapitałowych . Praca odbywa się w dynamicznym środowisku operacji finansowych we współpracy z firmami z każdej strefy czasowej na świecie. Praca wykonywana tylko w godzinach wieczornych skupiona jest na serwisie dla klientów w Stanach Zjednoczonych.

Obowiązki:

  • wsparcie trader’ów zawierających transakcje na rynkach akcji, obligacji oraz derywatów
  • przygotowywanie dziennych oraz tygodniowych raportów
  • współpraca i budowanie relacji z brokerami, custodianami oraz transfer agentami
  • udział w projektach wewnetrznych
  • dostarczanie analiz oraz informacji dla klienta
  • monitorowanie oraz zarządzanie opóźnieniami w rozliczeniach transakcji
  • wsparcie dla Supervisora oraz Managera zespołu

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy, nauki i rozwoju w świecie finansów
  • doświadczenie w finansach będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego w mowie I piśmie
  • umiejętność obsługi aplikacji MS Outlook i Excel
  • analityczne myślenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • pracę w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu)
  • opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń, kartę Multisport
  • dodatkowo: program emerytalny, różnorodne inicjatywy wewnątrz firmy
  • szeroka oferta szkoleniowa oraz dostęp do platform treningowych (np. UDEMY)

Job Family Group:

Operations - Transaction Services

Job Family:

Transaction Capture Services

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review .

View the " " poster. View the .

View the .

View the