Expoint - all jobs in one place

המקום בו המומחים והחברות הטובות ביותר נפגשים

Limitless High-tech career opportunities - Expoint

Honeywell Machine Operator - Level
Germany
340730432

24.06.2024
JOB DESCRIPTION

Join a team recognized for leadership, innovation and diversity

Impreuna pentru un maine mai bun! Ca Operator SMT ai ocazia sa te alături echipei noastre BA din Lugoj. Ca parte a echipei, vei contribui la producerea placilor electronice PCBA, precum și la definirea și dezvoltarea viitorului nostru portofoliu.
Candidatul ideal este o persoana responsabila cu o gandire tehnica ce va efectua operatii specifice, operatii tehnice pentru producerea placilor electronice.
Postul este în Lugoj, cu program de 3 schimburi.

Vino să cunoști echipa și să descoperi un mediu grozav în care să evoluezi.

Alatura-te echipei noastre si fa un impact! Cu peste 125 de ani de soluții de construcție dovedite, Honeywell construiește ecosisteme care pun ocupantul în centru și promovează medii de eficiență, productivitate și colaborare. Clienții Honeywell au economisit 6 miliarde USD în economii de energie și operaționale din 1979 și am finalizat aproximativ 6.000 de proiecte de eficiență garantată pentru clienții noștri.
Transformați modul în care funcționează clădirile pentru a fi mai sigure, mai productive și mai conștiente de energie. Honeywell - viitorul este ceea ce facem noi! Inovăm de mai bine de 100 de ani și acum creăm ceea ce urmează. Programele noastre servesc o comunitate globală și, de asemenea, orașele noastre natale. Oferim resurse și sprijin financiar cauzelor din întreaga lume și încurajăm voluntariatul angajaților. Ne angajăm să respectăm cele mai înalte standarde în tot ceea ce facem!

Responsabilitati:

  • Executarea conform standardelor de calitate si eficienta exprimate in indicatiile de lucru, a operatiilor specifice si tehnice pentru producerea placilor electronice PCBA;
  • Operarea liniilor SMT si efectuarea setup-urilor pentru acestea(incarcare, descarcare role de componente);
  • Efectuare operatii cu utilajele de handling;
  • Efectuare control vizual, reparatii SMT si operatii de intretinere autonoma planificata pe liniile SMT;
  • Este responsabil de asumarea si sustinerea culturii HOS&HSE&ESD.

Cerinte:

  • Experienta de lucru intr-un mediu industrial, de dorit in industria electronica;
  • Cunostinte medii de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Cunostinte de nivel scazut de electronica (recunoastere componente electronice);
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi;
  • Cunostinte de nivel scazut de limba engleza, capacitate de invatare si dexteritate in folosirea uneltelor pentru activitati manuale (ex: penseta, surubelnita, etc);

Oferim:

  • Conditii de lucru moderne si colegi super faini;
  • Pachet de beneficii flexibile(vouchere de vacanta, asigurare de viata, asigurare stomatologica, pensie privata si asigurare de sanatate );
  • Transport asigurat in Lugoj si imprejurimi.

Egalitatea de sanse: Suntem un angajator cu șanse egale și prețuim diversitatea în compania noastră. Nu facem discriminări în funcție de rasă, religie, culoare, origine națională, sex, orientare sexuală, vârstă, stare civilă, statut de veteran sau statut de handicap.

Alătura-te unei echipe recunoscute pentru leadership, inovație și diversitate. Ești gata să ne ajuți să facem viitorul? #TheFutureIsWhatWeMakeIt

Additional Information

  • JOB ID: HRD234215
  • Category: Integrated Supply Chain
  • Location: Str. Salcamilor 2bis,Lugoj,TIMIS,305500,Romania
  • Nonexempt