Expoint - all jobs in one place

מציאת משרת הייטק בחברות הטובות ביותר מעולם לא הייתה קלה יותר

Limitless High-tech career opportunities - Expoint

EY Digital HR Transformation Analyst People Consulting EY
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
808283959

23.06.2024

W EY dajemy Ci możliwość uczynienia swojej kariery tak wyjątkową, jak Ty sam. Dzięki globalnym wyzwaniom, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji oraz nowoczesnym technologiom, masz szansę spełnić swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, aby poznać Twój punkt widzenia, bo wierzymy, że wspólnie staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, aby razem tworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie oraz budować lepszy świat dla wszystkich.

Zmiana stała się nieodłączną częścią naszego życia. Biznes nie może rozwijać się bez technologii, a transformacja cyfrowa dotyczy obecnie wszystkich obszarów organizacji. Nowe wyzwania biznesowe wymagają również przekształcenia funkcji HR – zarówno w wymiarze procesowym, jak i technologicznym. W EY jesteśmy świadomi, jak przekształcać biznes, zachowując jednocześnie silne skupienie na ludziach.

Digital HR Transformation HUB to powstały w rok temu zespół w ramach People Consulting , w którym łączymy technologię z wiedzą z obszaru People & Culture aby jeszcze skuteczniej wspierać transformację naszych klientów w całej Europie. Pracując w naszym zespole będziesz miał/a możliwość brania udziału w wyjątkowych, międzynarodowych projektach, które zmieniają kształt organizacji i codzienną pracę ich zespołów.

Twój zakres obowiązków:

  • p rzygotowywanie i realizacja projektów transformacji funkcji HR w obszarze procesów i technologii,
  • analiza potrzeb klienta w zakresie rozwiązań i mechanizmów procesów HR
  • współ projektowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i procesów dla obszaru HR,
  • mapowanie istniejących procesów klientów, sugerowanie ich ulepsze ń i projektowanie nowych,
  • współpraca przy ocen ie i projektowani u zmian w strukturach organizacyjnych,
  • współ prowadzenie warsztatów z klientami,
  • wsparcie w zarządzani u zmianą w projektach transformacyjnych, planowanie, analizowanie impaktu projektów, budowanie komunikacji,
  • współpraca z częścią technologiczną zespołu oraz współpraca w ramach międzynarodowych struktur organizacji,
  • współpraca z zespołami People Consulting w celu tworzenia kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość procesów HR i procesów organizacyjnych,
  • znajomość technologii informatycznych dla HR ( na przykład SAP lub ServiceNow lub Microsoft), znajomość innych rozwiązań HRIS i ATS mile widziana,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy projektach HR Transformation i/lub zarządzaniu zmianą w obszarze HR, lub 3 letnie doświadczenie w pracy w działach HR (People & Culture) w organizacjach przechodzących zmiany lub mających wysoką dynamikę rozwoju,
  • zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy i efektywna współpraca w zespole,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność i elastyczność,
  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, HR, ekonomia),
  • biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na branie udziału w projektach prowadzonych w tym języku; drugi język będzie dużym atutem (francuski, niemiecki).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dużych projektach wdrożeniowych,
  • znajomości innych narzędzi i technologii wspierających obszar HR,
  • certyfikaty: HRCI-SPHR (Senior Professional in HR), PROSCI Certified Change Practitioner, Agile PM, Certyfikaty pre-sales dla SuccessFactors lub ServiceNow

Oferujemy:

  • Możliwość ogromnego rozwoju poprzez realizowane projekty w skali międzynarodowej i wykorzystywanie wyjątkowej wiedzy zgromadzonej i tworzonej przez ekspertów EY,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • hybrydowy model pracy z dostępnością do pracy z biura,
  • współpraca z najlepszymi ekspertami.

A także:

  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów,
  • Academy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie,
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY,
  • program benefitów EY Care&Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, masaże, bilety, karty sportowe,
  • cykliczne spotkania zespołowe i wyjazdy integracyjne,
  • prezenty i niespodzianki świąteczne,
  • na start: Welcome pack oraz służbowy laptop i telefon.

Etapy rekrutacji:

  • Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
  • Porozmawiajmy. Czeka Cię rozmowa z rekruterem i osobą z przyszłego zespołu.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

O EY Polska

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.